menu

پک دمنوش هدیه نوع چهار - استاندارد

276
چای و دمنوش
هدیه روز مادر، والنتاین، نوروز و ....
شرکت نیوشانیک
170,000
130,000 تخفیف
list

با توجه به اینکه دمنوش ها به عنوان نوشیدنی ای سالم و خوشمزه بین افراد محبوبیت پیدا کرده است می توان آن را به عنوان هدیه سلامتی به دوستان خود هدیه دهیم. اگر دمنوش را برای هدیه به منزل و یا محل کار دوستانتان انتخاب میکنید می توانید با توجه به رنگ دکور و یا رنگ میز کار هدیه گیرنده هدیه ی خود را انتخاب کنید، اگر فرد هدیه گیرنده اهل کافی میکس و قهوه های فوری است از جعبه ها یا بسته بندی هایی که جایی برای قرار گرفتن کافی میکس دارند هم میتوانید استفاده کنید.
در هر حال شما با هدیه ی خود نشان می دهید برای سلامتی هدیه گیرنده ارزش قائل هستید و در عین حال موارد زیبا شناسی را مورد توجه قرار داده اید.

در انتخاب دمنوش و چای به عنوان هدیه بهترین حالت این است که هدیه ی شما حاوی دمنوش ها و چای های متفاوتی باشد، تنوع در طعم های چای ها و یا دمنوش ها باعث میشود که هدیه گیرنده لذت چند برابری از مصرف آنها ببرد و از بین طعم های مختلف طعم مورد علاقه ی خود را پیدا کند.

دمنوش های موجود در جعبه پک هدیه  نوع چهار مخلوطی از دمنوش های زیر می باشد


این بسته هدیه شامل دمنوش های:

1- تی بگ چای ترش کیسه ای

2-تی بگ مخلوط چای سیاه و بهار نارنج

3-تی بگ مخلوط چای سیاه و هل

4-تی بگ مخلوط چای سبز  و لیمو

5-تی بگ مخلوط چای سیاه و دارچین

6-تی بگ مخلوط چای سبز و سیب ترش

7-تی بگ چای ارل گری کیسه ای

8-تی بگ مخلوط چای سیاه و زنجبیل

و به تعداد کلی 60 کیسه می باشد.

وزن 276
مزاج تمامی مزاج ها
عصاره چای و دمنوش
کارایی هدیه روز مادر، والنتاین، نوروز و ....
محتوی چای سبز و بهار نارنج (1 بسته)، دمنوش چای سبز ، گزنه و برگ زیتون کیسه ای نیوشا (1 بسته)، دمنوش چای سبز و سیب ترش کیسه ای نیوشا (1 بسته)، دمنوش چای سیاه و دارچین نیوشا (1 بسته)، دمنوش چای سیاه و وانیل نیوشا (1 بسته)، دمنوش نعنا فلفلی (1 بسته)، دمنوش چای سیاه و کرن بری نیوشا (1 بسته)، دمنوش چای سیاه و هل نیوشا (1 بسته)
دوره 40
نظری ثبت نشده است.
person
description
محصولات مرتبط
برچسب : دمنوش نوشاتی جعبه هدیه پک کادویی
42
keyboard_arrow_up
برام پیدا کن ... search