menu
subject
6
پشتیبانی طی دوره ها زیر نظر مشاور برتر نیوشا
/Content/images/article/سیب زمینی طعم اشکال فرزندان/original/سیب زمینی طعم اشکال فرزندان.jpg

چگونه می توانیم سیب زمینی را با طعم ها و اشکال مختلف برای فرزندمان تهیه کنیم

1397/11/15

چگونه می توانیم سیب زمینی را با طعم ها و اشکال مختلف برای فرزندمان تهیه کنیم از چه روش هایی باید کمک بگیریم تا کودک به خوردن آن تشویق شود؟ خیلی از مادران از وضعیت تغذیه کودک‌شان رضایت ندارند و همیشه بابت وزن‌گیری او نگرانی دارند . کارشناسان تغذیه توصیه می‌کنند که نقش میان‌ وعده در وزن ‌گیری بهتر کودک بسیار مهم است و مادران باید از میان‌ وعده‌های مقوی استفاده کنند . گزینه‌های میان ‌وعده‌ای بسیار است . از میوه‌های تازه فصل گرفته تا دانه‎های مغذی و ساندویچ‌های کوچک.

ادامه
/Content/images/article/دمنوش  لاغری/original/دمنوش  لاغری-1.jpg

آیا دمنوشها سبب لاغری می شوند؟

1398/10/6

1- چای و گیاهان نیوشا پک توسط پیشرفته ترین دستگاههای روزدنیا پرتو دهی شدند و امکان وجود لارو و قارچ هایی که روی این گیاهان هست وجود ندارد. 2- دوز و مقدار مشخصی از هر گیاه داخل تی بگ قرار داده شده تا مصرف زیاد آن عوارض نداشته باشد. 3- با برنامه کاملا مشخص شده این دمنوش ها به دست مصرف کننده داده میشود و تحت نظر مشاور مجرب طب سنتی و سلامتی می باشد .

ادامه
/Content/images/article/کبد چرب/original/کبد چرب-1.jpeg

پاکسازی کبد چرب

1398/11/12

ریسک ابتلا به بیماری کبد چرب در شما افزایش می یابد اگر: اضافه وزن داشته یا چاق باشید ؛ به خصوص اگر در ناحیه شکم و کمر شما میزان زیاد چربی وجود داشته باشد .

ادامه
/Content/images/article/لاغری زنان شیرده/original/لاغری زنان شیرده-1.jpg

پک لاغری مناسب برای زنان شیرده

1398/10/8

برهم خوردن ریتم خواب و بیداری در ماههای بعد از بارداری ، تعادل هورمون ها را بهم میزند و احتمال چاق شدن شما را هم بالا خواهد برد . این دمنوش ها با اثر بر روی هورمون های بدن و تنظیم اخلاط بدن میتواند چربی سوزی را به صورت طبیعی در بدن افزوده و اشتهای کاذب را کاهش می دهد.

ادامه
/Content/images/article/بلوبری یا تمشک آبی/original/بلوبری یا تمشک آبی-1.jpg

خواص بلوبری یا تمشک آبی

1398/11/5

تمشک آبی در هر دو مدل چاقی ناشی از رژیم غذایی و چاقی ژنتیکی به کاهش وزن کمک می کند. در کاهش چربی های شکمی تری گلیسرید و کلسترول بسیار موثر است.

ادامه
/Content/images/article/خواص دمنوش/original/خواص دمنوش-1.jpg

خواص دمنوش چای سبز ، رزماری و گل محمدی

1398/10/14

از آنجا که یکی از دلایل بسیار مهم در کاهش وزن ، رفع یبوست است، دمنوش رزماری و گل محمدی تاثیر بسزایی در حل این مساله دارد . از نظر طب سنتی هر فرد به اندازه تعداد وعده های غذایی در طول روز باید دفع داشته باشد در غیر اینصورت به یبوست مبتلاست و این مساله متاسفانه امروزه جدی گرفته نمی شود .

ادامه
1 2
keyboard_arrow_up
برام پیدا کن ... search