menu

شیوه های پرداخت

1- پرداخت از طریق کارت به کارت

تمام کاربران نوشاتی می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، روش پرداخت خود را کارت به کارت انتخاب نماییند و سپس وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی و یا از نرم افزار هایی که قابلیت عملیات کارت به کارت را دارند استفاده کرد. سپس از فیش واریز خود عکس گرفته و از طریق بخش "ارسال فیش واریز" که در بالای سایت قرار گرفته، برای ما ارسال نمایید. سفارش شما مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه به اطلاع شما خواهد رسید.

لازم به ذکر است که پرداخت کارت به کارت باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

مشخصات بانکی :

شماره کارت : 6104337909937292

بانک ملت به نام محبوبه نظری

2- پرداخت در محل تحویل

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، نوشاتی این امکان را نیز فراهم آورده است. در این روش بایستی بعد از ثبت سفارش، هزینه حمل و نقل را به شماره کارت ذکر شده واریز کرده و عکس فیش واریز خود را از طریق بخش "ارسال فیش واریز" که در بالای سایت قرار گرفته، برای ما ارسال نمایید. سپس، سفارش شما مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه به اطلاع شما خواهد رسید.

نکات :

  • در صورت مورد تایید قرار گرفتن سفارش شما، بعد از 3 الی 7 روز کاری کالا به دست شما خواهد رسید.
  • برای سفارشات خارج از کشور، شما در ابتدا هزینه سفارش بدون هزینه حمل و نقل پرداخت می نمایید و بعد از ثبت سفارش و بررسی آن هزینه حمل و نقل محاسبه شده و به شما اطلاع خواد داده شد.
  • در صورتی که پرداخت سفارش از طریق کارت به کارت و یا اینترنتی پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.
  • به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت کارت به کارت انجام دهند.

توجه : سرویس پرداخت از طریق درگاه اینترنتی ، بزودی راه اندازی میشود.

3- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همگی کاربران نوشاتی می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی در سایت، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.البته برای سفارشات خارج از کشور، شما در ابتدا هزینه سفارش بدون هزینه حمل و نقل پرداخت می نمایید و بعد از ثبت سفارش و بررسی آن هزینه حمل و نقل محاسبه شده و به شما اطلاع خواد داده شد.

توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم سایت نیوشا می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون، با کارت بانک‏‌های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

شماره ۱۶ رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

کد CVV2

این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.

تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

keyboard_arrow_up
برام پیدا کن ... search