menu

سوالی دارید؟

سایت نوشاتی برای راحتی کاربران در صورت داشتن هر گونه سوال راه های متفاوتی را در پیش روی آنها قرار داده تا در هر لحظه و در هر مکان بتوانند جواب سوال خود را جویا باشند.

در مورد محصول سوال دارید؟ در این حالت شما میتوانید در صفحه مربوط به محصول در بخش نظر کاربران در پی جواب سوال خود باشید و در صورت نیافتن، در همان بخش سوال خود را مطرح کرده و در همان صفحه به شما پاسخ خواهد داده شد.

در مورد روش مصرف محصول سوال دارید؟ در این حالت شما میتوانید در صفحه مربوط به محصول در بخش توضیحات در پی جواب سوال خود باشید و در صورت نیافتن جواب، به بخش نظر کاربران مراجعه کرده و نیز در این بخش جواب سوال خود را دریافت نکردید، در همین بخش سوال خود را مطرح کرده و به شما پاسخ خواهد داده شد.

مشاوره در طی دوره مصرف پکیج می خواهید؟ شما می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ذکر شده در سایت و یا شماره تلفن ذکر شده با مشاور ارشد شرکت صحبت کرده و مشاوره خود را دریافت نمایید.

قصد همکاری دارید؟ اگر شما بخواهید با نماینده رسمی و مشاور ارشد شرکت نیوشانیک فعالیت و همکاری داشته باشید، کافیست در صفحه همکاری با ما که در منو سایت لینک آن قرار دارد، رفته و نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود را وارد و ارسال نمایید تا با شما تماس گرفته و در مورد فعالیت شما صحبت و مشاوره صورت گیرد.

پیشنهاد ویژه : در موارد دیگر شما میتوانید با عضویت در سایت، این امکان را برای خود فراهم سازید که بتوانید با نماینده رسمی و مشاور ارشد شرکت نیوشانیک، به صورت مستقیم صحبت و پیام داده و به تبادل پیام بپردازید و از امکانات دیگر سایت استفاده نمایید.

keyboard_arrow_up
برام پیدا کن ... search